מדי שנה, בתי עסק, חברות וארגונים משקיעים מאות אלפי שקלים באנשי מכירות המועסקים על ידם, החל משלבי הגיוס וההשמה, דרך שלבי ההכשרה והלימוד ועד לשלבי הליווי היומיומי של צוות המכירות. בחלק לא מבוטל מהמקרים, ההשקעה הכספית והזמן הנדרש לצרכי הכשרה ולימוד יורד לטמיון, וזאת לנוכח העובדה שחלק מאנשי המכירות המרכיבים את צוותי המכירות בארגון, בחברה או בבית העסק, אינם עומדים בציפיות הנדרשות מהם, ובמהלך השנה חלק לא מבוטל מהם פורש מהתפקיד.

קילרס מרקטינג מציגה: הרדאר, שירות לזיהוי תותחי מכירות!

אנחנו ב-קילרס מרקטינג, החברה המובילה בישראל בתפעול מערכי מכירות בשיטת מיקור חוץ, מעמידים לרשותכם, מנהלי המכירות ומנהלי כוח אדם בחברה, בארגון או בבית העסק, שירות מקצועי וייחודי המאפשר לכם לחסוך לא מעט זמן וכסף בכל הנוגע לאיתור תותחי מכירות!

שירות זה מכונה על ידינו בשם "הרדאר" והוא מיועד לצרכי זיהוי של תותחי מכירות בתחום המכירה הרלוונטי לכם. הליך הזיהוי על ידינו מבוסס על היכולות המקצועיות שלנו בכל הנוגע להכשרת סוכני מכירות ותפעול מערכי מכירה, ובמהלכו אנו בודקים האם איש המכירות אותו אתם עתידים לגייס לשירותכם בנוי מהחומרים מהם עשויים תותחי מכירות, כלומר, האם הוא בנוי לתחום המכירות, אוהב את תחום המכירות והאם הוא יישאר בתפקיד זמן ממושך ויפיק לאורך זמן את התוצאות הרצויות לכם!

לפרטים נוספים אודות השירות צרו איתנו קשר עוד היום!