כל מנהל מכירות בכל חברה ובכל ארגון, היה רוצה להעמיד לרשותו צוות מכירות אמביציוזי, דינמי ונמרץ. כל מנהל מכירות היה רוצה לצוות לצידו אנשי מכירות מיומנים, מקצועיים ובעיקר כאלו שיודעים לתרגם שיחות מכירה לשורת רווח עבור הארגון או החברה.

אנחנו בחברת קילרס-מרקטינג, החברה המובילה בישראל בהפעלת סוכני מכירות שטח בשיטת ה- OUTSOURCING (מיקור חוץ), מאפשרים גם לכם להפוך כל יעד מכירה למציאות ממוקדמת מטרה!

כיצד אנו עושים זאת ומה הם השירותים אותם אנו מציעים?

אנחנו בחברת קילרס-מרקטינג, דואגים למפות עבורכם את השוק המוסדי או הפרטי אליו אתם פונים, ובהתאם לצרכי השוק, גודלו והיקפי העבודה הנדרשים בו, אנו מקימים עבורכם מערך מכירות מנצח המורכב מאנשי המכירות הטובים ביותר בתחום העסקי הרלוונטי לגביכם.

השירות המקצועי אותו אנו מעמידים לרשותכם, מאפשר גם לכם בסופו של הליך להגדיל את קאדר לקוחות הארגון או החברה, וכפועל יוצא מכך, להגדיל את הרווחיות. בין יתר השירותים המוצעים לכם במסגרת יישום המהלך תוכלו למצוא:

  • בניית תכנית עבודה בהתאם לצרכי המכירה של החברה או הארגון
  • גיוס והדרכה של צוות מכירות מנצח
  • ליווי מקצועי לכל אחד ואחת מאנשי מהכירה בדרך אל היעד
  • תפעול מערך בקרה ממוחשב לצרכי שיפור מתמיד של מערך המכירות
  • הנפקת דוחות סטטיסטיים ברמה השעתית, היומית, השבועית, החודשית והרבעונית
  • קיום קשר רציף עם מנהל המכירות מטעם החברה/הארגון

קילרס מרקטינג- שיפור הרווחיות זה השטח שלנו!

אנחנו בחברת קילרס-מרקטינג מתמחים בתפעול מערכי שיווק ומכירה לכל סוגי הלקוחות והעסקים. המיומנות המקצועית שלנו מבוססת על היכרות רבת שנים עם תחום מכירות השטח בישראל, והיא מאפשרת גם לכם ליהנות משירותי מכירה המובילים אתכם אל היעד. קילרס-מרקטינג. חיות שטח שעובדות בשבילך!