אנחנו בחברת קילרס-מרקטינג, מאמינים שמאחורי כל סגירת עסקה או מכירה מוצלחת עומד סיפור מכירה יצירתי המאפשר לשני הצדדים המעורבים בביצוע העסקה/מכירה ליהנות מ-WINWIN SITUATION. אנחנו בחברת קילרס מרקטינג מאמינים שמאחורי כל סוכן מכירות מוצלח עומדת סדנת מכירות מעמיקה ומחכימה אשר תרמה את חלקה להצלחה.

אם גם אתם רוצים ליצור סיפורים יצירתיים מאחורי כל עסקה או מכירה אותה אתם מבצעים ואם גם אתם רוצים ליהנות מצוותי מכירות מובחרים ומנצחים, אנו מזמינים גם אתכם לקחת חלק באחת מסדנאות המכירה שלנו. סדנאות אלו מותאמות באופן פרטני לכל סוגי העסקים, והם מותאמים גם לסביבת התחרות עימה אתם נדרשים להתמודד ולנצח וגם לאופיו של השוק בו אתם פועלים.

סדנאות המכירה שלנו משלבות בין הרצאות פרונטאליות לבין הדגמות סימולטניות לשיפור המכירות בתחומכם, והן מעוברות על ידי צוות מדריכים ומרצים מיומן ומקצועי המכיר את מכלול ההיבטים המקצועיים והמנטאליים הנלווים למכירות שטח מכל סוג ובכל סדר גודל.

קילרס מרקטינג: הפקולטה למדעי המכירה!

בדומה לכל תחום לימודים אחר בעולם העסקים (מנהל עסקים, כלכלה וכדומה), גם בתחום המכירות אתם חייבים להעמיד לרשותכם את צוות המרצים עם הידע המעמיק והמורחב ביותר בתחום. אנחנו ב-קילרס מרקטינג, מעמידים לרשותכם צוות של אשפי מכירות שטח המודעים היטב לכל טכניקות המכירה החדישות ביותר בענף.

צוותי ההדרכה שלנו ירכיבו עבורכם מערכי שיעור המותאמים לאופי המכירות המאפיינים את חברתכם, ויאפשרו גם לכם ליהנות מסדנאות מכירה המשלבות בתוכן סימולציות מכירה בזמן אמת.

קילרס מרקטינג-רק הטובים לשטח!

אם גם אתם רוצים ליצור סביבכם צוות מוכשר ויצירתי של אנשי מכירות שטח, ואם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שיפור מתמיד ברווחיות, אנו מזמינים גם אתכם ללמוד מהמומחים למכירות שטח-קילרס מרקטינג.