חולמים על צוות מכירות מנצח? רוצים להעמיד לרשותכם את סוכני המכירות המיומנים והמקצועיים ביותר בתחומם? זה הזמן להוביל מהלך מקצועי שבסופו של דבר יוביל לשיפור מתמיד בתהליכי המכירה של אנשי המכירות שלכם. אנחנו בחברת קילרס-מרטקטינג, החברה המובילה בישראל בתפעול מערכי מכירות שטח בשיטת ה- OUTSOURCING (מיקור חוץ), מאפשרים גם לכם להפוך כל צוות של סוכני מכירות ליחידת רווח מובחרת באמצעות מסלולי ההכשרה והליווי המקצועי שלנו לסוכני המכירות שלכם.

קילרס-מרקטינג מציגה: קאוצ'ינג לסוכני מכירות שטח

המהלך המקצועי אותו אנו מעמידים לרשות מנהלי המכירות בארגון או בחברה, מבוסס על ידע מעמיק במכירות שטח ועל טכניקות מכירה מתקדמות המתמקדות גם בהיבטים המקצועיים וגם בהיבטים המנטאליים הנלווים לכל שיחת מכירה.

שירותי הקאוצ'ינג שלנו לסוכני מכירות השטח שלכם כוללים:

  • אימון קבוצתי לכלל צוותי המכירה
  • אימון פרטני לכל אחד ואחת מסוכני המכירות שלכם בהתאם ליכולותיו המקצועיות
  • הכשרה מקצועית המבוססת על מערכי שיעור והדרכה מתקדמים ופורצי דרך בענף המכירות
  • התווית שיטות עבודה לשיפור מתמיד בתהליכי המכירה של אנשי הצוות
  • טיפול פרטני ומקצועי בכל סוגי ההתנגדויות

אנחנו בחברת קילרס-מרקטינג, מקפידים על מתן דגשים אישיים לכל אחד ואחת מאנשי צוות המכירות ברמה היומיומית, וכל זאת על מנת לגבש בעבורכם יחידת מכירות מובחרת וממוקדת מטרה-לאורך זמן!

קילרס מרקטינג- מייצרים עבורכם מכונת מכירות ללא מעצורים!

אנחנו בחברת קילרס-מרקטינג מאמינים שאנשי מכירות מובחרים חייבים להיתמך בסביבת מכירות תומכת, חמה וחכמה במיוחד. שירותי ההדרכה והאימון המוצעים לכם על ידינו, יאפשרו גם לכם לבנות מסביבכם יחידת מכירות שטח מובחרת שתקדם אתכם אל היעד אליו תרצו להגיע. הצטרפו אלינו עוד היום וגם אתם תוכלו ליהנות משירותי קאוצ'ינג שעושים בית ספר למכירות שטח!