אודות החברה

קילרס-מרקטינג הינה חברה דינמית, נמרצת ויצירתית, המתמחה בתפעול מערכי מכירות לכל סוגי העסקים ובמתן שירותי מכירה כגון: סדנאות לצוותי המכירות והרצאות למנהלי מכירות שטח. החברה הוקמה על ידי גדי ביבי, אשף מכירות בתחומו, העוסק בכל היבטי המכירה לסקטור העסקי זה למעלה מ-20 שנה.

קילרס מרטקינג- השירות

חברת קילרס-מרקטינג מעמידה לרשות קהל לקוחותיה, מגוון רחב של שירותי מכירה מקצועיים שמטרתם להגדיל את אפקטיביות המכירות בחברה או בארגון, וכפועל יוצא מכך את שורת הרווח התחתונה. בין יתר שירותי החברה תוכלו למצוא:

  • שירותי מכירה לעסקים, חברות וארגונים בשיטת ה- OUTSOURCING (מיקור חוץ)- שירות מקצועי הכולל תפעול מערכי שיווק ומכירה, בניית צוותי מכירה, הכשרות מקצועיות לצוות המכירות ועוד.
  • בניית תכנית מכירות להגדלת הפרודוקטיביות של אנשי המכירות- שירות מקצועי המיועד לכל סוגי המכירה: מכירות שטח, מכירות טלמרקטינג, מכירות DTD (דלת לדלת) ועוד.
  • הכשרה וליווי סוכני מכירות שטח-שירות מקצועי המתמקד בהכשרת סוכני שטח באמצעות סדנאות ומערכי שיעור מתקדמים ופורצי דרך בענף המכירות.
  • סדנאות והרצאות למנהלי מכירות– שירות מקצועי המתמקד בהתוויית אסטרטגיות מכירה למנהלי מכירה לצרכי שיפור מתמיד במכירות, טקטיקות מכירה ליצירת פלחי שוק חדשים, שימור לקוחות קיימים וכדומה.

חשוב שתדעו: כל שירותי החברה מותאמים באופן פרטני לאופי הפעילות העסקית של כל אחד ואחת מלקוחותיה, והם מיועדים לכל סוגי המכירה בכל תחומי המסחר, התעשייה, הטכנולוגיה והשירות.

קילרס מרקטינג- האג'נדה

חברת קילרס מרקטינג, המתמחה בתפעול מערכי מכירות לכל סוגי העסקים ובכל גודל, דוגלת בהטמעת אורח חיים בריא וספורטיבי לכלל סוכני המכירות אותם היא מפעילה ו/או מדריכה, וזאת לנוכח תוצאות מחקרים שונים המעידים על הקשר הישיר הטמון בין שיפור מתמיד במכירות לבין כושרם הגופני והמנטאלי של אנשי המכירות.

קילרס מרקטינג- נותנים למבחן התוצאה לדבר

בחברת קילרנס מרקטינג מאמינים שבעולם העסקים הדינמי והתחרותי בו אתם פועלים, רק מבחן התוצאה מדבר, ולכן, כל שירותי החברה מבוססים על היכרות רבת שנים עם תחום מכירות השטח בישראל. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שיפור מתמיד במכירות העסק, החברה או הארגון, אתם מוזמנים ליצור קשר מיידי עם נציגי החברה, וליהנות ממגוון רחב של שירותי מכירה בדרך אל היעד!

קילרס מרקטינג. חיות שטח שעובדות בשבילך!